Jak szybko sprzedać mieszkanie w Łodzi?

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Łodzi?
Jak szybko sprzedać mieszkanie w Łodzi?

Kończysz budowę domu jednorodzinnego do którego wkrótce ze swoją rodziną zamierzasz się wprowadzić. W tej chwili jest to jeszcze niemożliwe, ponieważ musisz wykonać pilnie prace wykończeniowe. Fundusze które na ten cel posiadałeś już są na wyczerpaniu w związku z tym, iż koszty materiałów przerosły Twoje oczekiwania. Masz jednak pomysł na rozwiązanie tego problemu, gdyż jesteś właścicielem razem z żoną mieszkania w Łodzi i w tej sytuacji postanowiliście je sprzedać.

Okazuje się jednak że nie jest to takie proste, a Ty potrzebujesz przecież szybko gotówkę. Dłuższy już czas anonsujecie swoją nieruchomość na różnych portalach ogłoszeniowych, ale bez większego efektu. Potencjalni klienci oferują Ci kwotę, która jest zbyt niska. Bardzo dobrym wyjściem w tym przypadku będzie nawiązanie kontaktu z przedsiębiorstwem, które zajmuje się skupem mieszkań za gotówkę w Łodzi. Tutaj możesz liczyć na to, że sprzedaż dojdzie szybko do skutku i otrzymasz tak potrzebne Ci środki finansowe.

Do głównych zalet skorzystania z usług powyższej firmy jest brak zbędnych formalności, co praktycznie oznacza prostą procedurę transakcji. Po nawiązaniu kontaktu z podmiotem gospodarczym, który zajmuje się taką działalnością jak skup nieruchomości w Łodzi nastąpi wycena Twojego lokum i jeśli zaproponowana kwota będzie Cię zadowalała, to już jest tylko krok do finalizacji całego przedsięwzięcia. Wystarczy jedynie podpisać u notariusza przygotowane przez firmę dokumenty, a wypłata pieniędzy nastąpi od razu po złożeniu przez Ciebie i małżonkę parafki na umowie.

Post Author: admin